Suwakowe kolczyki

Witam

Dzisiaj przedstawiam zamkowe kolczyki, które zgłaszam do wyzwania w Szufladzie „SUWAKI”. Czerwone kulki jadeitu otoczyłam częścią suwaka, obszyłam granatowymi sznurkami sutaszu i dodałam białe koraliki Fire Polish. Kolory marynarskie, forma kolczyków prosta, cała uwaga skupia się na wypukłych ząbkach suwaka zwieńczonych czerwoną kulą jadeitu. Kolczyki nietypowe, ale urocze. Uważam, że mają to coś w sobie.

DSC02590 DSC02599

4 Komentarze

  1. Bardzo ładne kolczyki, fajny pomysł i eleganckie wykonanie, tylko zdjęcia takie ciemne! Ogólnie masz bardzo fajne pomysły i efektowne prace, tylko te zdjęcia ciemne jakieś. Może to przez ustawienia monitora?

    • Dziękuję. Zdjęć nie obrabiam w żadnym programie, mój błąd (kiedyś próbowałam, ale rozjaśnienie zwiększyło objętość zdjęcia i nie chciało wejść na bloga, a nie potrafiłam go zmniejszyć, więc zostawiłam je takie naturalne). Staram się robić zdjęcia w słoneczne dni, ale zdjęcia wychodzą jak widać. Cóż, dzięki, że mi zwróciłaś uwagę, zgadzam się, że najwyższa pora coś z tym zrobić.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.